Prako.cz

PŘEHLED ČINNOSTÍ

 

Seřadit podle:   
2010
16.06.   Prakohody 2010   Maximum Club Restaurant, Třeboradice   koncert
21.05.   Koncert v Ledči nad Sázavou   Ledeč nad Sázavou   koncert
2009
06.06.   Prakokoncert   Hotel Ariston, Seifertova 65, Praha 3 === 19:00h   koncert
17.05.   Koncert u příležitosti Dne matek   K Šeberáku 161, Praha 4 - Kunratice === 16:00h   koncert
2008
29.11.   Slavnostní koncert k 15-ti letému výročí založení Pražského akordeonového a klávesového orchestru PRAKO   Hotel Ariston, Seifertova 65, Praha 3 === 19:00 h === [mapa]   koncert
15.10.   Vystoupení na 1. česko-slovenské konferenci podnikatelek a manažerek   Praha - Žofín   koncert
15.06.   Vystoupení orchestru PRAKO na Benefičním koncertě   Památník obětem zla, Plzeň - Doudlevce === 15:00 h   koncert
14.06.   Vystoupení orchestru PRAKO na Muzejní noci   Muzeum Bedřicha Smetany, Novotného lávka, Praha 1 === 19:00 h.   koncert
30.05.   Koncert orchestru PRAKO a skupiny Pilgrim Pimple   Maximum Club Restaurant, Slaviborské nám. 1, Praha 9 -Třeboradice, [mapa]   soutěž
2007
03.11.   Vystoupení na soutěžním festivalu Pražské dny harmoniky   Praha 2, nám. Míru 9, Národní dům na Vinohradech. [mapa]   koncert
07.06.   Koncert orchestru Prako-Praha 19.30   Vsebaráčnická Rychta,
Trzistě 23/555, Praha 1, 110 00 [mapa]
  koncert
01.06.   Koncert orchestru Prako 19:00   Ledeč nad Sázavou [mapa]   koncert
06.05.   Vystoupení na festivalu Česko-ruský dialog hudby   Praha 2, nám. Míru 9, Národní dům na Vinohradech. [mapa]   koncert
2006
18.05.   Evropský festival uměleckého školství Účast na 2 koncertech festivalu   Poprad, Slovenská republika   festival
22.04.   IV. evropský soutěžní festival akordeonových orchestrů - Účast na soutěži   Praha 2, Národní dům na Vinohradech, cca. 15.30   koncert
20.04.   Účast na koncertě "Accordion International"   Praha 8, Binarova 2, KD Ládví, 19:30   koncert
30.03.   II. česko-ruský dialog hudby   Praha 2, nám. Míru 9, Národní dům na Vinohradech. [mapa]   koncert
29.03.   II. česko-ruský dialog hudby   Praha 1, Betlémská kaple [mapa]   koncert
16.03.   Pohádkový maskarní bál ZUŠ Klapkova   Praha 8, KD Krakov [mapa]   koncert
2005
14.12.   Samostatný vánoční koncert orchestru PRAKO. Jako host vystoupí skupina Pilgrim Pimple. Pozvánka.   Praha 1, Masarykovo nábřezí 16, Dům pěveckého spolku Hlahol, 18.30 h. [mapa]   koncert
25.11.   Taneční party. účinkuj? PRAKO, Magnum Jazz Big Band, orientální tanečnice Katky Pirochové a Tomas Savka. Pozvánka.   Praha 8, Binarova 2, KD Ládví, 19.00 h. [mapa]   koncert
20.07.   Vystoupení orchestru PRAKO na 4 koncertech hudebního festivalu   Cortina d´Ampezzo, Cencenighe Agordino, Feltre, Fiera di Primiero   festival
01.07.   PŘIVÍTEJTE S NÁMI PRÁZDNINY! K poslechu i tanci hrají Pražský akordeonový a klávesový orchestr PRAKO a Magnum Jazz Big Band. V pořadu vystoupí také skupina orientálních tanečnic Katky Pirochové.   Praha 8, Kulturní dům Ládví, 19.00 hod.   koncert
27.06.   Samostatný koncert orchestru PRAKO   Praha, Salesiánslé divadlo, 18.30 hod.   koncert
04.06.   PRAKO zahraje "Vltavu nad Vltavou",   Praha, Novotného lávka, 19.00 hod.   koncert
20.05.   Společný koncert PRAKO a zpěváků kapel Pilgrim Pimple a Psychohlína   Ledeč nad Sázavou, sál gymnázia, 19.00 hod.   koncert
2004
23.11.   Koncert orchestru PRAKO   Jirkov u Chomutova
ZUŠ Jirkov, Chomutovská 267, 19:00 h.
  koncert
17.10.   Mezinárodní soutěž akordeonových orchestrů   Castelfidardo, Itálie   soutěž
05.10.   Veřejná přehrávka programu pro mezinárodní soutěž v Castelfidardu   Praha 8, Klapkova 25, sál ZUŠ, 18.30 h.   koncert
24.09.   Soustředění orchestru PRAKO   Všechlapy u Divišova   koncert
06.06.   Jubilejní hudební slavnost Smetanovy Jabkenice 2004   Jabkenice, nádvoří památníku B.Smetany, 13.30 hod.   koncert
04.05.   Slavnostní koncert k výročí Roku české hudby   Praha 1, kostel sv.Šimona a Judy, 18.30 hod.   koncert
11.04.   3. evropský festival akordeonových orchestrů   Praha 2 - ÚKDŽ   festival
06.04.   13. ročník soutěže Concerto Bohemia   Praha   natáčení
01.04.   Hudební doprovod na Pohádkovém bále ZUŠ Praha 8, Klapkova 25   Praha 8 - sál Ládví   koncert
2003
04.12.   Vánoční koncert PRAKO   Praha 7 - sál Domovina   koncert
03.12.   Vánoční koncert společnosti Přítomnost - spoluúčast   Praha 1 - Lichtenštejnský palác   koncert
17.10.   "Potkali se na Vlachovce" - hudebně-taneční večer   Praha 8 - sál Vlachovka   koncert
04.10.   I. pražské dny harmoniky   Praha   koncert
24.06.   Koncert pro Střední a Vyšší odbornou školu managementu   Praha   koncert
06.06.   Samostatný koncert   Ledeč nad Sázavou   koncert
28.05.   Mezinárodní akordeonová soutěž   Pula   soutěž
12.05.   Koncert při zahájení festivalu Libeňské jaro mladých   Praha 8 - Libeňský zámeček   festival
11.01.   Natáčení skladby na CD k 50.výročí ZUŠ Klapkova   Nouzov - studio SONO   natáčení
2002
24.10.   Spoluúčast na školním charitativním koncertu   Praha 8 - ZUŠ Klapkova   koncert
07.06.   Samostatný koncert   Ledeč nad Sázavou   koncert
20.04.   Samostatný koncert   Dvůr Králové nad Labem - muzeum   koncert
23.03.   II.evropský festival akordeonových orchestrů   Praha 2 - ÚKDŽ   soutěž
22.03.   Společný koncert s AO z Terni - Itálie   Praha 8 - Krakov   koncert
2001
18.12.   Samostatný vánoční koncert   Praha 7 - Domovina   koncert
12.10.   Mezinárodní soutěž akordeonových orchestrů - 2.cena   Castelfidardo   soutěž
09.10.   Společný koncert s AO ze Švýcarska   Praha 1 - Hlahol   koncert
26.06.   Koncert pro Střední a Vyšší školu managementu   Praha 1 - Autoklub ČR   koncert
16.06.   Akordeonový festival   Hořovice - náměstí   festival
25.05.   Samostatný koncert   Ledeč nad Sázavou   koncert
25.04.   Přehlídka tanečních a zábavných orchestrů   Praha 1 - Městská knihovna   festival
2000
20.12.   Společný vánoční koncert s pěv. sborem Slavíčci   Praha 1 - Hlahol   koncert
11.11.   Akordeonová soutěž "Populár" - 2.cena   Hořovice   soutěž
10.11.   Účast na galakoncertu   Hořovice   koncert
19.10.   Koncert pro časopis Žena revue   Praha 8 - Libeňský zámeček   koncert
27.06.   Koncert pro Střední a vyšší školu managementu   Praha 1 - Autoklub ČR   koncert
23.06.   I.evropský festival akordeonových orchestrů - soutěž   Praha 2 - ÚKDŽ   soutěž
23.06.   I.evropský festival akordeonových orchestrů - gala koncert   Praha 2 - ÚKDŽ   koncert
26.05.   Samostatný celovečerní koncert   Ledeč nad Sázavou   koncert
02.05.   Společný koncert se sborem a dechovým orchestrem z Kanady   Praha 7 - Domovina   koncert
19.04.   Festival ZUŠ   Praha 1 - Městská knihovna   festival
25.01.   Koncert ZUŠ Klapkova   Praha 1 - Rudolfinum, Dvořákova síň   koncert
15.01.   Samostatný koncert   Ledeč nad Sázavou   koncert
1999
15.12.   Samostatný vánoční koncert   Praha 1 - Hlahol   koncert
01.12.   Přehrávka akordeonového oddělení ZUŠ   Praha 8 - ZUŠ Klapkova   koncert
20.11.   Akordeonová soutěž "Populár" - 1.cena   Hořovice   soutěž
19.11.   Účast na galakoncertu   Hořovice   koncert
18.06.   Společný koncert s AO z Ludwigsburgu (SRN)   Praha 9 - GONG   koncert
03.06.   Koncert při ukončení festivalu Libeňské jaro mladých   Praha 8 - Libeňský zámeček   festival
15.05.   Koncert vítězů soutěže MŠMT   Choceň   koncert
14.05.   Ústřední kolo soutěže MŠMT - 1.cena   Choceň   soutěž
01.05.   Závěrečný koncert festivalu ZUŠ   Praha 1 - Rudolfinum, Dvořákova síň   festival
08.04.   Krajské kolo soutěže MŠMT   Praha 10 - ZUŠ Tuklatská   soutěž
07.04.   Přehrávka akordeonového oddělení ZUIŠ   Praha 8 - ZUŠ Klapkova   koncert
10.03.   Přehrávka akordeonového oddělení ZUŠ   Praha 8 - ZUŠ Klapkova   koncert
03.02.   Přehrávka akordeonového oddělení ZUŠ   Praha 8 - ZUŠ Klapkova   koncert
1998
22.12.   Vánoční přehrávka   Praha 8 - ZUŠ Klapkova   koncert
07.11.   Akordeonová soutěž "Populár" - 2.cena   Hořovice   soutěž
01.09.   Koncert při zahájení školního roku   Praha 8 - ZUŠ Klapkova   koncert
04.06.   Účast na Mezinárodním akordeonovém festivalu v Chartres (Francie) - 2 koncerty   Chartres   festival
02.06.   Společný koncert s AO z Gmündu   Praha 7 - Domovina   koncert
22.05.   Ústřední kolo soutěže tanečních a jazzových orchestrů   Jablonec   soutěž
12.05.   Koncert při zahájení festivalu Libeňské jaro mladých   Praha 8 - Libeňský zámeček   festival
05.05.   Natáčení pro soutěž Českého rozhlasu   Praha 8 - Karlín, studio Čro   natáčení
01.05.   Zájezd do Norimberku (SRN) - společný koncert   Norimberk   koncert
04.04.   Krajské kolo soutěže MŠMT   Praha 1 - divadlo na Klárově   soutěž
25.03.   Koncert u příležitosti výstavy "Schola pragensis"   Praha 7 - Výstaviště   koncert
05.03.   Školní kolo soutěže MŠMT - samostatný koncert   Praha 8 - Salesiánské divadlo   soutěž
1997
18.12.   Vánoční koncert ZUŠ Klapkova   Praha 1 - Španělský sál Pražského hradu   koncert
17.12.   Samostatný koncert   Praha 2 - Arcibiskup.gymnázium   koncert
15.11.   Akordeonová soutěž "Populár" - 1.cena   Hořovice   soutěž
23.10.   Humanitární koncert ZUŠ Klapkova   Praha 8 - Salesiánské divadlo   koncert
09.10.   Mezinárodní akordeonová soutěž - 2.cena (1.neudělena)   Castelfidardo   soutěž
26.06.   Letecký zájezd do Wolfsburgu (SRN) - 2 koncerty   Wolfsburg   koncert
15.06.   Natáčení skladeb Jiřího Rady   Praha 5 - soukr.studio   natáčení
12.05.   Koncert při zahájení festivalu Libeňské jaro mladých   Praha 8 - Libeňský zámeček   festival
01.05.   Společný koncert s AO z Norimberku   Praha 1 - Hlahol   koncert
01.04.   Školní koncert s pěveckými sbory   Praha 8 - Salesiánské divadlo   koncert
10.02.   Koncert k výročí hotelu Mövenpick   Praha 5 - hotel Mövenpick   koncert
1996
11.12.   Vánoční koncert ZUŠ   Praha 1 - Hlahol   koncert
02.09.   Koncert při zahájení školního roku   Praha 8 - ZUŠ Klapkova   koncert
31.08.   Zájezd do Regenu (SRN) - účast při pokusu o světový rekord v počtu současně hrajících akordeonistů   Regen   festival
29.06.   Doprovodný koncert k módní přehlídce   Praha 7 - Výstaviště   koncert
26.05.   Koncert vítězů krajského kola soutěže MŠMT   Třebíč   koncert
25.05.   Ústřední kolo soutěže MŠMT - 1.cena   Třebíč   soutěž
27.03.   Koncert v rámci konference o školství   Praha 7 - Výstaviště   koncert
21.03.   Koncert vítězů krajského kola soutěže MŠMT   Praha 1 - Hlahol   koncert
13.03.   Krajské kolo soutěže MŠMT   Praha 4 - ZUŠ Lounských   soutěž
14.02.   Krátký koncert při příležitosti návštěvy Skotů   Praha 8 - sál ZUŠ   koncert
31.01.   Školní kolo soutěže MŠMT - samostatný koncert   Praha 8 - sál ZUŠ   soutěž
1995
14.12.   Vánoční koncert ZUŠ   Praha 7 - Domovina   koncert
14.10.   Festival akordeonových i jiných orchestrů - 2 koncerty   Praha 7 - Domovina   festival
12.05.   Koncert při zahájení festivalu Libeňské jaro mladých   Praha 8 - Libeňský zámeček   festival
24.02.   Akordeonový festival - celovečerní koncert při zahájení   Praha 1 - divadlo na Klárově   festival
1994
20.12.   Vánoční koncert (spol. s "Auxilia")   Praha 2 - Emauzy   koncert
07.12.   Koncert ZUŠ   Praha 6 - kostel CČS   koncert
10.11.   Zájezd do Chatenoy le Royal (Francie) - 2 koncerty   Chatenoy le Royal   koncert
01.10.   Společný koncert s AO Wernau (SRN)   Praha 1 - Hlahol   koncert
16.06.   Zájezd do Ringe (Dánsko) - setkání harmonikářů, 4 koncerty   Ringe   festival
06.01.   Odpolední koncert   Praha 8 - Libeňský zámeček   koncert
1993
14.12.   Koncert akordeonového oddělení ZUŠ   Praha 8 - sál ZUŠ   koncert
09.12.   Vánoční koncert ZUŠ   Praha 7 - Domovina   koncert
20.10.   Společ.konc.s AO Ringe (Dánsko)   Praha 1 - Hlahol   koncert
22.07.   Zájezd do Pecze (Maďarsko) účast na galakoncertu při příležitosti Mez. Soutěže ak.orchestrů (S.Štěpán se účastnil jako porotce)   Pecz   koncert
18.07.   Společný koncert s AO z Vídně   Praha 1 - Hlahol   koncert
25.06.   Festival ZUŠ   Praha 1 - Národní muzeum   festival
21.05.   Společný koncert s AO Progressio Marinucci (Rotterdam)   Praha 2 - ÚKDŽ   koncert
06.04.   Slavnostní koncert k 40. výročí založení školy   Praha 8 - sál ZUŠ   koncert
01.04.   Koncertní odpoledne ZUŠ   Praha 8 - Karlín, Dům dětí   koncert
1992
19.12.   Vánoční koncert ZUŠ   Praha 1 - kostel sv. Mikuláše   koncert
07.12.   Vánoční koncert   Praha 2 - Emauzy   koncert
07.10.   Koncert - krátký program   Praha 8 - Libeňský zámeček   koncert
04.09.   Společný koncert s ak.klubem Chatenoy le Royal   Praha 2 - ÚKDŽ   koncert
17.06.   Zájezd do Chatenoy, Dijon-Quetighny, Sausheim (Francie)
17.6. - společný koncert v kostele
18.6. - společný koncert
19.6. - společný koncert s ak.klubem v Chatenoy le Royal
20.6. - samost.konc.pro žáky místních škol
  Francie   koncert
15.05.   Zájezd do Schwanenstadtu (Rakousko) - společný koncert   Schwanenstadt   koncert
11.04.   Natáčení magnetofonové kazety - soukr.studio   Praha 7 - Ortenovo nám.   natáčení
1991
26.12.   Spoluúčast při mši v kostele sv. Rocha   Praha 3 - Olšanské nám.   koncert
18.12.   Vánoční koncert   Praha 1 -Lobkovický palác   koncert
16.12.   Koncert pro ZUŠ Zbraslav   Praha - Zbraslav   koncert
20.10.   Zájezd do Hamburgu (SRN) - samostatný a společný koncert   Hamburg   koncert
16.10.   Společný koncert s AO Hamburg   Praha 2 - ÚKDŽ   koncert
13.09.   Společný koncert s AO Konstanz   Praha 1 - Lobkovický palác   koncert
03.09.   Koncert   Praha 8 - Trója, MATFYZ   koncert
21.06.   Zájezd
22.6. - společný koncert s AO Konstanz
23.6. - galakoncert v parku u Bodensee
24.6. - hudební průvod a koncert v místní škole
  Konstanz, Weingarten   koncert
23.05.   Zájezd do Schwanenstadtu (Rakousko) - 2 společné koncerty   Schwanenstadt   koncert
04.05.   Národní přehlídka akordeonistů   Příbram   festival
1990
08.10.   Koncert   Praha 8 - sál ZUŠ   koncert
28.09.   Zájezd do Schwanenstadtu (Rakousko) - společný koncert   Schwanenstadt   koncert
06.09.   Zájezd do Duisburgu (SRN) - koncert, soutěž -> 1.cena   Duisburg   soutěž
29.05.   Společný koncert s ak. orchestrem z Ravensburgu (SRN)   Praha 2 - ÚKDŽ   koncert
26.05.   Koncert   Praha 7 - Výstavi?tě, letní scéna   koncert
12.02.   Natáčení v rozhlase   Praha 2 - Vinohradská   natáčení
01.02.   Natáčení v televizi (obraz)   Praha 1 - Malostranské nám., Kaiserštejnský palác   natáčení
12.01.   Natáčení v televizi (zvuk)   Praha 4 - Kavčí hory   natáčení
04.01.   Koncert   Praha 8 - KD Ládví   koncert
1989
27.10.   Společný koncert s ak. orchestrem z Dettingenu (SRN)   Praha 6 - Dlabačov, DK ROH   koncert
21.06.   Koncert souborů LŠU Praha 8   Praha 7 - Domovina   koncert
20.04.   Koncert   Praha 8 - sál Čechie   koncert
05.01.   Soutěžní přehrávka   Praha 1 - Lucerna   soutěž
1988
22.11.   Koncert   Praha 8 - Klicperovo divadlo   koncert
16.09.   Koncert   Praha 7 - Výstaviště   koncert
04.06.   Soutěžní přehrávka "Talent 88"   Praha 7 - Výstaviště   soutěž
1987
26.11.   Koncert   Praha 8 - sál Čechie   koncert
28.01.   Přehlídka orchestrů   Praha 7 - Domovina   festival